Polymer Asphalt Nedir?
Polymer Asphalt - Hazır Asfalt Tamiri > Polymer Asphalt Nedir?
Polymer Asphalt - Hazır Asfalt Tamiri > Polymer Asphalt Nedir?

Dünyada bu kadar kolay uygulanabilen ve kalıcı olan ilk ürün...

Deltek Technology sahip olduğu değerleri, ilkeleri ve çalışmaları ile “Yol, Altyapı ve İnşaat” alanında başta Türkiye olmak üzere Dünyada en iyisi olmayı hedef edinmiş bir ekiptir. Yönetim ve çalışanlarının inşaat ve altyapı sektöründeki engin tecrübeleri sayesinde ihtiyacı önceden sezme ve vaktinde önlem alma yeteneklerine sahip ender firmalardan biri olarak sektörde yerini almıştır.

  • Polymer Asphalt ürünü ile gereksiz kapasite kullanımını ve ek maliyetleri ortadan kaldırarak söz konusu altyapı projelerinde en makul ve en tasarruflu şekilde sunabilecek bilimsel, ölçülebilir çözümleri üretmek için durmadan, yorulmadan çalışmaktadır.

NEDEN POLYMER ASPHALT

GÜVENLİK

Su dolu çukurdan sıçrayan çamur tüm günümüzü berbat edebilir. Veya patlayan lastikler… Hatta önlenebilir ama önlenmemiş kazlar… Nihayet tüm bu sorunların çözümü artık çok kolay…

EKONOMİ

Yol sorunlarından dolayı uğradığımız ekonomik kayıpların olmadığı, onlarca personelin, haftalarca çalışmak zorunda kalmadığı, bir yol tamir sistemi. Polymer Asphalt, dünyada en kolay uygulanabilen ve kalıcı ilk ürün…

ZAMAN TASARRUFU

Polymer Asphalt, yol bakım ve onarım çalışmaları için uygun mevsim beklemeden, günlerce yolların trafiğe kapanmadığı ve saatlerce asfaltın kurumasını beklemeye gerek kalmadığı bir yol tamir sistemidir.

EKİPMAN YOK

Yol bakım ve onarım çalışmaları için hiçbir iş makinesi, ekipman gerektirmeyen mucizevi bir yol tamir sistemi olan; Polymer Asphalt dünyada bu kadar kolay uygulanabilen ve kalıcı olan ilk üründür.

Polymer Asphalt; Asfalt ve beton yollarda olağanüstü kolay ve ekonomik bir şekilde tamir yapabileceğiniz yepyeni bir ürün.

On yıllardır hükümetlerin ve yerel  yönetimlerin en çok para harcadıkları işlerin başında yollar gelir.

Yolları sürekli temiz ve güvenli tutmaları gerekir. Fakat hava koşulları, sürekli yenilenen tesisatlar  ve zaman yolların yeniden… yeniden yapılmasını zorunlu hale getirir.

Bunun için pek çok iş makinesi, ekipman, bir sürü işçi, uygun hava  koşulları, bol zaman, kapalı trafik ve çok para gerekir.

Artık bu kadar zaman ve parayı çöpe atmaya gerek yok.

Polymer Asphalt
dünyada bu kadar kolay uygulanabilen ve kalıcı olan ilk ürün.

ASFALT TAMİR SETİ

Merak edilen sorular...

Aksine ekonomik olarak çok uygun fiyatlara Polymer Asphalt satın alabilirsiniz.

Polymer Asphalt tamamen yerli imkanlarla üretilen bir ürün olmakla birlikte, Patenti alınmış, kalitesi tescillenmiştir.

Asfalt tamir setinin kullanımı oldukça kolaydır. Uzmanlık gerektirmez. Kullanım talimatındaki ürünleri sırasıyla karıştırıp, uygulanacak alanın içine dökmeniz yeterli olacaktır. Kendiliğinden düz bir şekil alacaktır. Sıkıştırma, silindir vb. ekipmanlara ihtiyaç yoktur.

Sadece yollar değil, tüm ilgili alanlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Açık ve Kapalı Otopark, Köprü, Tünel, Apartman – Site içindeki yollar, Havaalanları, Alışveriş merkezleri, Spor kompleksleri, Üniversite kampüsleri, Rögar kapakları, Baca ve ızgara tamiri gibi tüm alanlarda kullanılabilir.